Förbix 5'li Araç Fırsat Paketi

Förbix 5'li Araç Fırsat Paketi

Discount Rate : %8 Discount
Price : $281.42(Vat included)
Discounted : $258.90(Vat included)

Förbix 5'li Araç Fırsat Paketi

FÖRBİX 5'Lİ ARAÇ FIRSAT PAKETİ - 1 Adet Förbix Motor Temizleyici Sprey 500 ml., 1 Adet Förbix GTS 35 Çok Amaçlı Temizleyici Sprey 1lt., 1 Adet Förbix Hızlı Cila ve Seramik Kaplama 1 lt., 1 Adet Förbix Plastik Parlatıcı ve Koruyucu 1 lt., 1 Adet Förbix Lastik Parlatıcı 1 lt.
- FÖRBİX MOTOR TEMİZLEYİCİ SPREY, tüm motor tiplerine uyumludur. Binek araç, motosiklet, çim biçme makinaları ve benzeri tüm makina ve motor tipleri için uyumludur. FÖRBİX MOTOR TEMİZLEYİCİ SPREY, motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere hızlı bir şekilde nüfuz ederek kirleri çözer. Motor aksamına ve herhangi bir bölümüne zarar vermez. Akü, distribütör ve alternatör gibi elektrik parçaları kapatıldıktan sonra sonra uygulama yapılır. Förbix Motor Temizleyici Sprey, temizliğin yanında parlak görünüm ve koruma sağlar.
- FÖRBİX GTS 35 ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ SPREY, Türkiye’nin, alanında ilk, en eski ve benzersiz ürünü olan Förbix GTS 35, kendine özel formülü ile siz değerli tüketicilerimize temizlikte büyük kolaylıklar sağlamanın yanısıra, mikrop öldürücü aktiviteye de sahiptir. Förbix GTS 35 birçok alanda kullanılan çok özel bir üründür! Beton, epoksi, ahşap, seramik vb. tüm zeminlerde, evinizdeki her alanda; mutfak, banyo, halı, koltuk, duvar, kapı pencere, bulaşık makinesi, çamaşır makinası, fırın, ızgara gibi tüm yüzey ve eşyalarınızın temizliğinde kullanılabilen güçlü bir leke, kir ve yağ çıkarıcıdır. Sanayide, bakım, temizlik, yüzey hazırlama, parça yıkama alanlarında, daldırma, püskürtme gibi birçok yöntem ile kullanılmaktadır.
- FÖRBİX HIZLI CİLA VE SERAMİK KAPLAMA, çözücü madde içermeyen, dış etkenlere karşı koruyucu ve parlatıcı seramik katkılı bir ciladır. Yumuşak cila partikülleri sayesinde, iz bırakmadan aracı yalnızca dakikalar içinde kusursuz bir parlaklığa kavuşturur ve uzun süreli koruma sağlar. Hafif yıpranmış tüm boya yüzeylerindeki mat ve yıpranmış görüntüyü ve yüzeysel çizikleri temizler. Antistatik özelliği sayesinde tozlanmaya ve kirlenmeye karşı uzun süreli koruma sağlar.
- FÖRBİX PLASTİK PARLATICI VE KORUYUCU, tüm plastik yüzeyleri parlatır, korur ve yeni bir görünüm kazandırır. UV ışınlarına ve diğer dış etkenlere karşı uzun süreli koruma sağlar. Hızlı kurur ve yağlı bir yüzey oluşturmaz. Yaz aylarında camlarınızda yağımsı buğu yapmaz. Trim parçalarına yağmur, su ve kire karşı direnç sağlar.
- FÖRBİX LASTİK PARLATICI, lastiklerde parlaklık ve kalıcı siyahlık sağlar. Tüm lastik tiplerine uyumlu olarak üretilmiştir. Lastikleri temizler, korur ve yenilenmiş görünüm sağlar. Aktif koruyucu formülü ile lastiklere dayanıklılık kazandırır ve esnek kalmasını sağlar.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN