Leke Çıkarıcı Nedir?

Leke Çıkarıcı

Tek bir leke çıkarıcı ile tüm eşyalarınızdaki lekeleri çıkarabilirsiniz. Gerek kıyafet gerek ev eşyaları (koltuk, halı, perde gibi) için Förbix Gts 35’i tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta lekelerin bizi nerede ve ne zaman yakalayacağı hiç belli olmuyor. Piyasada leke çıkarıcı olarak birçok ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin çoğu, sadece belli yerlerde kullanılıyor. “Yalnızca perdeler için”, “yalnızca halılar için” veya “yalnızca beyazlar için” şeklinde belli ürünler için geçerli. Fakat Förbix leke çıkarıcı tüm lekelerin temizlenmesinde tek başına yeterlidir.

Leke Çıkarıcının Evde Kullanımı


Mutfak ve banyodaki fayansların lekelerini ve kirini temizlemede kullanabilirsiniz. Banyonuzda su kaynaklı oluşan lekeler zaman geçtikçe oraya yerleşir ve duşakabininizde kireç lekeleri oluşur. Bu lekelerin temizlenmesinde de yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda yine balkon fayanslarınızda, cam çerçevelerini silerken, fırınınızı, tezgahınızı ve aklınıza gelebilecek tüm lekeli yerleri temizleme de tek deterjan ile işinizi bitirebilirsiniz. Böylelikle farklı birçok ürün alıp ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmaz. Hem maddi yönden hem fiziksel yorgunluk yönünden avantaj sağlamaktadır.
Aldığınız ürünün içerisindeki maddeler cilde zararlı mı veya kuvvetli bir leke çıkarıcı mı bilemezsiniz. Bu konuda da Förbix size güven vermektedir. Sağlığınıza hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ayrıca lekeleri de derinlemesine temizler ve kullandığınız yer/nesne parlak temiz bir görünüşe sahip olur.
Yataklarda yıllardır çıkmayan bazı lekeler vardır. Yatağın süngerine işler ve çıkarmak imkânsız denecek kadar zordur. Förbix leke çıkarıcı sayesinde geçmeyen bu zorlu lekelerden de kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Leke Çıkarıcının Kıyafetlerde Kullanımı


Förbix Gts 35’i kıyafetlerinize de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Giysilerinize zarar vermez ve diğer leke çıkarıcıların sökemediği lekeleri kolaylıkla söker. Diğer deterjanlar ile karıştırdığınız takdirde aynı sonucu vermeyebilir. Bu noktaya dikkat etmelisiniz.
 

Leke Çıkarıcını İş Ortamında Kullanımı


Förbix Gts 35 Leke çıkarıcıyı iş ortamında ofis koltuklarınızda, masanızda ve ofis mutfak, banyo ve tuvaletinde de kullanabilirsiniz. Mutfaktaki yağ ve kir lekelerinin kolay bir şekilde çıkmasını sağlar. Banyodaki çıkmayan sarı kireç lekelerini hızlı bir şekilde temizler.
Genel olarak bu bahsettiğimiz yerler haricinde bant ve çeşitli yapışkan lekelerinde, boya lekelerinde, deri üzerindeki lekelerde ve aspiratör lekelerinde güçlü bir etki yaratarak bu kirli görünüşten kurtulmasını sağlar. Temiz ve parlak bir görünüm elde etmenizi sağlar.
 
Yükleniyor...