Genel Temizleyici Nedir?

Genel Temizleyici Nedir?

Genel temizleyici deterjan çok amaçlı temizlik deterjanı olarak da bilinir. Hem ev hem de dışarıdaki hayatta çeşitli alanlarda kullanılan bir temizlik ürünüdür. Hayatımızın büyük bir parçasını oluşturan temizlik işlemini gerçekleştirmek için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyarız. Ev temizliğinde olduğu gibi işyerlerinde de temizlik ve hijyene dikkat edilmesi gerekir.

Genel Temizleyici Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde pandeminin de etkisiyle temizliğe verilen önem ve özen artmıştır. Böylelikle çeşitli temizlik ürünlerine ilgi çoğalmış, pandemi ile beraber sektörde birçok yeni temizlik ürünü ortaya çıkmıştır. Nasıl ki cilt bakımında seçilecek cilt bakım ürünlerine dikkat ediliyorsa aynı şekilde ev/işyeri temizliğinde de seçilecek ürünlere dikkat edilmesi gerekir.

Aksi takdirde seçilen temizlik ürünü kullanılan bölgeye/eşyaya zarar verebilir. Kalıcı hasarlar bırakabilir. Bırakacağı bir leke ile eşyanızı komple değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Başka bir ihtimal ise temizlik esnasında cildinize temasıyla cildinizde lekeler oluşabilir, bir cilt hastalığına sebep olabilir.

Bu yüzden kullanılacak olan temizlik ürünün içeriğini incelemeniz size fayda sağlayacaktır. Güvenilir bir deterjan seçilmesi gerekir. Förbix çok amaçlı genel temizlik deterjanının lekelere karşı güçlü bir formülü vardır. Aynı zamanda cilt konusunda da duyarlı yapısıyla güven sağlar.

Gündelik hayatta her bölüm için her eşya için ayrı ayrı temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Hepsinin belli bölgelere/eşyalara göre özellikleri olduğu için farklı deterjanlar kullanılır. Bu da hem temizliği zorlaştırır hem de maliyeti arttırır. Genel temizleyici ürün sayesinde tek bir deterjanla bütün alanların temizliğini yapmak mümkün. Üstelik içerisindeki formüller sayesinde ürünlerinize zarar vermez; sağlığınız için güvenilirdir.

Genel temizleyici temizlik deterjanı sayesinde evinizin her alanını derinlemesine temizleyebilir, işyerlerinizde zorlu gözüken yerleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. İçerisindeki özel formülüyle leke ve kirleri kolaylıkla sökerken bıraktığı temiz kokusu ile hijyeni hissettirir.

Genel Temizleyici Nerelerde Kullanılır?

Genel temizleyici temizlik ürünü ile tek deterjanla bütün temizliğinizi bitirebilirsiniz. Oldukça geniş kullanım alanı olması, ürünün çok fazla tercih edilmesine de neden olmaktadır. Yağ sökücü, leke çıkarıcı özellikleri sayesinde sadece ev değil işletmenizdeki büyük kirleri sökmenize de yardımcı olur. Kirleri sökmenin yanında ekstra parlaklık sağlamaktadır. Kullanıldığı yerleri sıralayacak olursak:

-Koltuk, Perde ve Halı Temizliğinde
-Zemin Temizliği, Beton, Epoxy, Ahşap ve her türlü zeminde
-Sanayide Bakım, Temizlik, Yüzey Hazırlama ve Parça Yıkamada
-Endüstriyel Temizlik ve Diğer Bakım İşleri, Daldırma veya Püskürtme şeklinde
-Gıda İşletmeleri Temizliğinde, Tezgah, Bant, Kasa, Makine, Kanca temizliğinde
-Et Kesimleri, Süt İşletmeleri, Restoranlar, Yemek Fabrikaları, Mezbahaların Temizliğinde etkilidir.

Daha birçok alanda derinlemesine hijyen sağlayıp lekeleri sökmeye yardımcı olan genel temizleyici deterjan ile siz de hem zamanınızdan hem emeğinizden hem de cebinizden tasarruf edin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR